Spedycja lotnicza towarów jest najszybszym sposobem transportu towarów na rynku krajowym i międzynarodowym. Airrailcargo jako firma z 20 letnim doświadczeniem jest w stanie zapewnić najwyższej jakości fracht lotniczy, i przyspieszone usługi frachtowe w całej Europie.

Dbamy o to, by nasze usługi mogły być realizowane na najwyższym poziomie, dlatego współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami. Spedycja lotnicza w Airrailcargo obejmuje cały łańcuch logistyczny. Zapewniamy pełną kontrolę nad przesyłkami, od ich odbioru od nadawcy, odprawy celnej, aż po ostateczną dostawę towarów/ładunków do odbiorcy końcowego.

Spedycja lotnicza o zasięgu krajowym i międzynarodowym

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w spedycji lotniczej działamy zawsze na w oparciu o potrzeby i wymagania klientów. Nasze usługi transportowe organizujemy na terenie naszego kraju, jak również w zasięgu międzynarodowym. Bezpieczeństwo przesyłek jest dla nas priorytetem, dlatego też współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami.

W ramach spedycji lotniczej naszym klientom oferujemy:

– międzynarodowy transport lotniczy w zakresie importu i eksportu towarów z dowolnego miejsca na świecie

– indywidualne stawki przewozowe

– bieżące monitorowanie przesyłek

– zapewniamy możliwie najwyższe standardy bezpieczeństwa przewozu przesyłek

– profesjonalne doradztwo w zakresie spedycji lotniczej

Stale rozszerzamy naszą sieć przewoźników, dzięki czemu możemy oferować transport lotniczy na całym świecie.

Posiadamy zespół doświadczonych ekspertów w dziedzinie transportu lotniczego, nasi specjaliści są gotowi do współpracy. Dbamy i czuwamy nad tym, aby towary zostały dostarczone na czas i w nienaruszonym stanie.

 

Cargo lotnicze

Cargo lotnicze staje się potrzebną i istotną usługą w przypadku dostaw ekspresowych, dalekiego zasięgu i wydajnego transportu towarów wrażliwych. Cargo lotnicze to także świetne rozwiązanie w przewozie drogich i dużo gabarytowych towarów.

Współpraca z najlepszymi firmami spedycyjnych i przewoźnikami lotniczymi pozwala nam świadczyć usługi przewozowe w każdej części naszego globu. Do tego w pełni fachowo dostosowując rozwiązania do wymagań klientów.

Naszym celem jest budowanie dobrych i długotrwałych relacji partnerskich z naszymi klientami oraz zapewnienie im maksymalnego zadowolenia, poprzez zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta w naszej codziennej działalności.

Spedycja lotnicza – jakie korzyści zyskujesz?

Współpracując z firmą Airrailcargo zyskujesz wiele korzyści. Najważniejszą z nich jest kompleksowość usługi. Nie musisz się martwić o formalności i przygotowywanie dokumentacji przewozowej. Sprawy spedycyjno/celne w eksporcie, imporcie czy tranzycie również załatwiamy za Ciebie. Gwarantujemy wykonanie usług w większości portów lotniczych na świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom konkurencyjne stawki oraz szybką dostawę. Jedną z największych korzyści wykorzystania spedycji lotniczej jest oczywiście bezpieczeństwo transportu towarów, szczególnie tych które są kruche i mniej odporne na uszkodzenia. W samolocie nie ma wilgoci, ograniczone są wstrząsy, co zmniejsza ryzyko zniszczenia towaru. Dodatkowo podczas transportu lotniczego liczba przystanków przeładunkowych jest niska. Nie ma konieczności przenoszenia przesyłki z jednego miejsca załadunku do drugiego. Większość badań wskazuje również, że wypadki lotnicze zdarzają się rzadziej, niż w transporcie drogowym czy morskim.

Towary przewożone drogą lotniczą

Spedycja lotnicza oferuje przewóz różnego rodzaju towarów. Najlepiej sprawdzi się w przypadku transportu:

  • dóbr mających wysoką wartość,
  • produktów z krótką datą przydatności np. artykuły spożywcze, leki,
  • owoców i warzyw,
  • towarów delikatnych,
  • towarów o niskiej masie i małej objętości,
  • produktów o strategicznym znaczeniu, które są niezbędne do utrzymania ciągłości produkcji,
  • części samochodowych,
  • żywych zwierząt.