Transport kolejowy

Niska cena i bezpieczeństwo. Kompromis pomiędzy transportem lotniczym, a morskim.

CENA

Wybierając kolej wybierasz również niskie ceny, które są zdecydowanie bardziej korzystne, niż przy transporcie lotniczym.

CZAS

Transport kolejowy jest zdecydowanie szybszą formą, niż transport morski.

Idealna alternatywa

Transport kolejowy jest kompromisem pomiędzy szybkością transportu lotniczego, a niską ceną transportu morskiego.

NASZA OFERTA

Transport kolejowy Chiny

SZYBKA REALIZACJA

Rozwój kolei przyniósł nowe możliwości zwiększenia zasięgu działania firmy i umożliwiał przedsiębiorcom wysyłanie towaru nie tylko w obrębie Polski, ale również za granicę.

NADZÓR ŁADUNKU

Zajmiemy się Twoim ładunkiem od A do Z - nadzorujemy przebieg transportu od początku do końca.

DOŚWIADCZENIE

Nasze doświadczenie z zakresu spedycji sprawia, że organizujemy przewóz towarów na najwyższym poziomie i w najlepszej cenie.

Transport kolejowy

Transport kolejowy jest alternatywą dla szybkiego, ale dużo bardziej kosztownego transportu lotniczego. Transport kolejowy powszechnie uznawany jest, za jeden z bardziej opłacalnych sposobów przewozu towarów na duże i krótkie odległości. Spośród dostępnych środków transportu, kolejowy okazuje się być najbardziej przyjaznym dla środowiska i niezawodnym pod względem bezpieczeństwa. Pociągi są szybkie i mniej narażone na kolizje jakie możliwe są w ruchu lądowym.

Airrailcargo świadczy w pełni profesjonalne usługi transportu kolejowego za sprawą współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami krajowymi i międzynarodowymi.

Lata doświadczenia w branży spedycyjnej i załoga wysoko wyspecjalizowanych pracowników, pozwala dostarczać naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. Spełniamy najwyższe standardy jakości i oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Transport kolejowy logistyka

Działalność naszej firmy jest dowodem na to, że transport kolejowy to wydajny, niedrogi, niekonwencjonalny i zarazem najnowocześniejszy rodzaj transportu. Klienci, którzy korzystają z naszych usług mogą mieć pewność, że ładunek dotrze do wyznaczonego miejsca w nienaruszonym stanie do tego w szybkim czasie.

W zakresie spedycji kolejowej oferujemy tranzyt międzynarodowy dla każdego towaru, w tym odbioru i dostawy do dowolnego miejsca w Chinach (posiadamy ponad 40 magazynów w głównych miastach Chin). Airrailcargo organizuje kolejowy transport towarów zgodnie z ustalonymi warunkami, niezależnie od lokalizacji dostawy. Współpraca ze sprawdzonymi przewoźnikami pozwala organizować nam transport zawsze szybko i zawsze na czas. Możesz u nas nadać przesyłki małego gabarytu jak również te o niestandardowych wymiarach. Ty zlecasz nam wykonanie usługi transportu, a my zajmujemy się całą resztą.

Nasze duże doświadczenie, znajomość rynku spedycyjnego i wykwalifikowana kadra gwarantują profesjonalne usługi w zakresie transportu kolejowego. Głównym założeniem naszej firmy jest aby, świadczony przez nas transportu zawsze były dopasowane do potrzeb i wymagań osób, które korzystają z naszych usług.

Skontaktuj się z nami

Z chęcią wycenimy Twoją przesyłkę.