Transport kolejowy Chiny

Podjęcie decyzji o wyborze rodzaju transportu towarów, które chcemy dostarczyć w odległe miejsce, rodzi wiele dylematów. Musimy określić gabaryt produktów, które chcemy przetransportować. Dodatkowo ustalić miejsce do którego mają być one przewiezione. W sytuacji kiedy potrzebujemy przetransportować ciężkie ładunki na dość długie odległości idealną usługą jest transport kolejowy. Air Rail Cargo zapewnia połączenia importowe i eksportowe z Chin do Chin. 

Transport kolejowy z Chin do Chin

Jesteśmy firmą spedycyjną, która posiada ponad 40 magazynów w głównych miastach Chin. Klientom którzy są zainteresowani tranzytem międzynarodowym z Chin do Chin zapewniamy usługę transportu kolejowego z opcją odbioru i dostawy z dowolnego miejsca w Chinach. Zakres naszych usług logistycznych obejmuje kompleksowy transport wszelkiego rodzaju towarów zarówno tych mało jak i dużo gabarytowych. 

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży spedycji kolejowej możemy ze swojej strony zapewnić wysoką jakość usług. W naszej pracy kierujemy się zasadami odpowiedzialności, dobrem klienta oraz dostosowujemy usługę w taki sposób aby była dla niego najbardziej korzystna. Jako firma świadcząca transport kolejowy w najbardziej odległe zakątki świata (z Chin i do Chin) zapewniamy doradztwo w wyborze najbardziej optymalnych warunków transportu. Sprawdzone i niezawodne systemy załadunku wagonów kolejowych, pozwalają zapewnić naszym klientom najwyższą jakość w połączeniu z konkurencyjną ceną.

Świadcząc usługi transportu kolejowego zwracamy szczególną uwagę na zapewnienie wysokiego standardu wykonania usługi – dbamy o to aby zlecony załadunek dotarł do miejsca docelowego w pełni bezpiecznie i w nienaruszonym stanie.

Zalety transportu kolejowego do Chin i z Chin

Transport kolejowy do Chin może okazać się świetnym rozwiązaniem w każdym okresie, a już w szczególności w okresie zimowym. Warunki atmosferyczne, które mogą znacznie opóźnić transport lotniczy nie mają tak dużego znaczenia przy transporcie kolejowym. Transport kolejowy do Chin jest polecany w momencie przewozu bardzo dużych gabarytów lub przy konieczności dostarczenia towaru na z góry określony termin, który nie może zostać przesunięty. Dzięki wyborowi transportu kolejowego do Chin zmniejszamy ryzyko opóźnień związanych z dostarczeniem towaru. Przy transporcie tego typu, bardzo rzadko dochodzi do kolizji czy wypadków. Zmniejszenie możliwości potencjalnych strat wywołanych przez nieprzewidywalny wypadek to kolejny atut transportu kolejowego. Maksymalny udźwig pojazdu ciężarowego to 24 tony, przy transporcie kolejowym jeden wagon może pomieścić nawet 60 ton towarów, co znacznie zwiększa możliwości biznesowe.