Transport lotniczy Indie

Airrailcargo to firma, która działa na rynku od 20 lat. Dzięki swojemu doświadczeniu i znajomości branży spedycyjno logistycznej z powodzeniem organizuje fracht lotniczy z każdego miejsca na świecie. Dowodem czego są świadczone usługi transportu lotniczego z Indii. Jesteśmy otwarci na współpracę z małymi firmami, jak również dużymi przedsiębiorstwami, którym zależy na przewozie towarów z Indii. Obecnie współpracujemy z kilkoma liniami lotniczymi i przedstawicielami na całym świecie, co daje nam możliwość zaoferowania korzystnej ceny za wykonanie transportu przy zachowaniu wysokiego standardu usług.

Transport z Indii do Indii

Dbamy o to, by przesyłka mogła być dostarczona lub odebrana w wyznaczonym miejscu i w terminie. Odbieramy przesyłkę z podanego adresu, organizujemy transport na najbliższe lotnisko i w razie konieczności dokonujemy odprawy celnej w imieniu klienta. Dzięki szybkiej i sprawnej obsłudze możesz otrzymać towar z Indii nawet w ciągu kilku dni.

Potrzebujesz pomocy przy skorzystaniu z frachtu lotniczego? Skontaktuj się z nami z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Sprawdź gdzie jeszcze oferujemy spedycję międzynarodową: