Transport lotniczy Kanada

Zastanawiasz się jak szybko i na czas dostarczać przesyłki do krajów z całego świata? Spedycja lotnicza okazuje się być jednym z najlepszych rozwiązań. Dostarczanie produktów drogą powietrzną, to zaoszczędzenie czasu i szybkość realizacji transportu. Fracht lotniczy jest dobrym rozwiązaniem dla różnego typu towarów, głównie dla tych, które mają być dostarczone szybko i sprawnie. Airrailcargo dzięki współpracy z liniami i portami lotniczymi, ma możliwość zapewnienia transportu lotniczego z wielu krajach na świecie. Kanada jest jednym z nich. Airrailcargo jako jedna z nielicznych firm w Polsce oferuje bezpośrednie połączenie cargo do Kanady. Oferta jest skierowana do klientów, którym zależy na transporcie wielkogabarytowych towarów i pojedynczych przesyłek, których transport ma być zrealizowany szybko i płynnie. Jeśli potrzebujesz spedycji lotniczej do Kanady. Airrailcargo przygotuje dla Ciebie specjalną wycenę usługi przewozowej. Realizacja cargo do Kanady jest planowana w oparciu o szczegóły dotyczące miejsca odebrania towaru po miejsce dostarczenia. Dodakowo w ramach usług spedycji lotniczej możesz wybrać ekspresowy bądź tradycyjny termin dostawy. Firma Airrailcargo specjalizuje się w frachcie lotniczym, w tym między innymi przewozem towarów do wielu miejsc na świecie nawet do Kanady. Wiedza, wieloletnie doświadczenie pozwalają nam na sprostanie najbardziej wygórowanym oczekiwaniom, które wiążą się z terminowością dostaw i szybkością wykonania usługi. Sprawdź gdzie jeszcze oferujemy spedycję międzynarodową:

Transport lotniczy Kanada – zalety

Niewątpliwą zaletą transportu lotniczego jest szybkość dostawy. Jeżeli zależy nam na ekspresowej wysyłce lub chcemy przewieźć kruche przedmioty – nie znajdziesz lepszego sposobu. Pokład samolotu pozbawiony jest wilgoci, dlatego masz pewność, że przewożony ładunek nie ulegnie zamoczeniu. Dodatkowo, transport lotniczy jest pozbawiony wstrząsów, co również zmniejsza ryzyko ewentualnego zniszczenia towarów. Transport lotniczy z i do Kanady jest bardzo bezpieczny również z uwagi na małą ilość przystanków przeładunkowych.

Transport lotniczy Kanada – co przewozić?

Drogą powietrzną możesz przewieźć w zasadzie wszystkie towary. Najbardziej opłacalny jest transport produktów o wysokiej wartości lub takich, które są delikatne i kruche. Często przewożone są również towary żywnościowe, z krótką datą do spożycia tj. jedzenie czy leki. Niektóre firmy decydują się także na przewóz niezbędnych części, które mogą spowodować zatrzymanie ciągu produkcji. W samolocie możemy także znaleźć różnego rodzaju części samochodowe, a niekiedy nawet żywe zwierzęta.

Co nas wyróżnia?

Transport lotniczy jest przydatny zarówno w momencie, gdy chcesz nadać towar o małych jak i dużych gabarytach. Umożliwia przewóz kartonów i palet, ale równie świetnie sprawdzi się w przypadku towarów kosztownych i kruchych. W zależności od wagi i wymiarów, koszty frachtu lotniczego ustalane są indywidualnie. Naszym Klientom zawsze staramy się zaproponować najbardziej zoptymalizowaną wysyłkę w atrakcyjnej cenie. Dbamy także o to, żeby transport lotniczy każdego towaru był odpowiednio zabezpieczony i dostarczony w umówionym wcześniej terminie. Ważnym aspektem jest również to, że transport lotniczy do Kanady i innych państw zawsze organizowany jest zgodnie z obowiązującymi przepisami i wymogami. Nie skupiamy się jedynie na dostarczeniu towaru w ustalone miejsce – dopełniamy wszelkich formalności związanych z cłem oraz odprawą lotniskową. Warto pamiętać, że transport lotniczy cargo wymaga dopełnienia wielu procedur związanych z dokumentacją, prawidłowym zabezpieczeniem produktów, które chcemy przewieźć, a także z dowozem i odbiorem towarów z lotniska. Warto więc zlecić tę usługę firmie Airrailcargo, która posiada ponad 20 doświadczenia w wykonywaniu tego typu działań, z uwzględnieniem różnych połączeń, w tym transportu lotniczego do Kanady.

Transport lotniczy cargo Kanada – dla kogo?

Do kogo kierujemy usługę? Głównie dla firm, którym zależy na transporcie towarów z lub do Kanady. Import zza granicy lub eksport do innych krajów np. do Kanady to nasza specjalność. Wiele lat doświadczenia sprawia, że jesteśmy w stanie dobrać rozwiązania odpowiednie do potrzeb naszych Klientów. Jeżeli zależy Ci na szybkim, bezpiecznym dowiezieniu Twoich dóbr i towarów, bez obaw o potrzebne zezwolenia i procedury – skontaktuj się z nami!