Transport lotniczy USA

Szybkość i bezpieczeństwo, to dwie największe zalety transportu lotniczego. Chcąc przetransportować produkty z USA bądź importować do USA najlepiej rozważyć opcję transportu drogą powietrzną. Transport lotniczy okazuje się być jedną ze skuteczniejszych form przewozu produktów, zwłaszcza dużego gabarytu. Bądź tych, które uchodzą za towary wrażliwe (żywność, leki). Chcąc przetransportować produkty z USA warto zdecydować się na współpracę z firmą logistyczną, która zadba niemal o każdy aspekt transportu.

Transport lotniczy z USA do USA

W Polsce rośnie zainteresowanie produktami z USA. Wielu polskich przedsiębiorców decyduje się zarówno na eksport oraz import towarów z USA. Nasza oferta transportu lotniczego jest dedykowana dla klientów, którym zależy na szybkim i bezpiecznie zorganizowanym transporcie. USA jest jednym naszych obsługiwanych kierunków przewozowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w spedycji międzynarodowej jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom transport lotniczy z USA do USA. Podejmując z nami współpracę możesz liczyć na szybkie i dedykowane odbiory przesyłek. Korzystamy z zaawansowanych rozwiązaniom logistycznych, dlatego też możemy zapewnić naszym klientom wysoką jakość usług. Ze swojej strony oferujemy indywidualne podejście do każdego zlecenia związanego z transportem lotniczym.

Jeśli planujesz zorganizować wysyłkę towarów z USA do USA przygotujemy dla ciebie indywidualną wycenę i zaproponujemy bezpieczne tranzyt towarów.

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta transportu lotniczego do USA lub transportu lotniczego z USA jest skierowana głównie do firm. W zależności od tego czy dana firma importuje dobra z zza granicy, bądź eksportuje je do innych krajów – w tym wypadku USA, to nasza oferta jest w stanie usatysfakcjonować potrzeby każdego klienta z osobna. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na poznanie rozwiązań potrzebnych do transportu lotniczego do USA, nie ma on przed nami żadnych tajemnic. W Polsce, pod kątem biznesowym import czy eksport dóbr jest bardzo ułatwiony. Polska umożliwia spedycję we wszystkich największych lotniskach w kraju, co przekłada się na opłacalność biznesów.

Transport lotniczy do USA to częstokroć duża ilość dokumentów, niejednokrotnie ilość, która przeraża nowych przedsiębiorców. Tutaj z pomocą przychodzi nasza firma, dbamy o to, aby formalności zostały wypełnione z należytą starannością.

Jak działamy?

Airrailcargo organizuje transport lotniczy z USA jednocześnie dbając o w pełni sprawny przebieg usługi przewozu. Po to, aby towar dotarł do miejsca przeznaczenia niezniszczony i w żaden sposób nie uszkodzony. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w spedycji i transporcie międzynarodowym dbamy wszelkie formalności związane przewozem towarów. Organizujemy zlecenia na przewóz towarów standardowych i wielkogabarytowych oraz obsługę ładunków w systemie door2door. Zlecając nam usługę przewozu, dbamy o nadzór przebiegu transportu od początku do końca.

Jeżeli interesuje Cię fracht lotniczy z USA, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy najbardziej optymalne sposoby organizacji transportu.

Sprawdź gdzie jeszcze oferujemy spedycję międzynarodową: